Hakkımızda

"İnsan Merkezli Mekanlar" yaklaşımımız ile insan ve mekan arasındaki uyumu kusursuz kılmak hedefimiz. Bu yaklaşımın temelinde insanların duyguları yer alıyor. Mekan ve insan arasındaki bağı güçlendirerek, mutluluk, huzur, güven, neşe, keyif gibi temel duyguları ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Mekan ve insan arasında duygulara dayalı kurulan bu bağ, her şeyden daha güçlü, daha etkili, Merkezde olduğunu bilen, iyi hisseden insan verimliliğin önemli bir parçası.

Hakkımızda

United Group


Teknoloji, inovasyon, verimli insan kaynağı ve global trendlerle gelişen, akıllı çözümlerle paydaşlarına 360 derece hizmet sunan global bir marka: United Group!

Yatırım ve ticaret yolculuğuna 1974 yılında otomotiv sektöründe başlayan United Group; tesis yönetimi, güvenlik-gözetim, profesyonel temizlik, otomotiv, inşaat, eğitim ve teknoloji alanlarında faaliyetleri ile sektörel ihtiyaçlara yaratıcı çözümler üretiyor.

Uluslararası alandaki gelişmeler ışığında maksimum verim elde etmek amacıyla 2014 yılında yaşadığı değişim ve dönüşümle birlikte farklı sektörlere yatırım yapan United Group; müşteri memnuniyeti merkezli hizmet anlayışı ve sürdürülebilirlik ilkesiyle büyümeye devam ediyor.

Milli ve kültürel değerlerle birlikte gelişen, global dünyadaki iş ve rekabet koşullarına uygun olarak tüm toplumun faydalanacağı hizmetler sunarak Türkiye ekonomisine katkı sağlayan United Group: bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmak için en efektif şekilde değerlendiriyor, standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını hayata geçiriyor.  

Hakkımızda

UFS Kurumsal Hizmetler


United Group'un 2005 yılından beri tesis yönetim alanında sahip olduğu deneyimlerin ışığında 2017'den itibaren UFS markamızla hizmet vermeye başladık.

United Group'un lokomotif şirketi olarak 2023 yılında 20.000 kişilik kadro ile daha güçlü bir aile olmayı hedefliyoruz. Bu güçlü hedefe doğru yol alırken yenilikleri takip ederek ve kalite standartlarını koruyarak sektöre değer katmayı ilke ediniyoruz.

United Group’un verimli insan kaynağıyla hizmet sektöründe faaliyet gösteren markalarından olan UFS Kurumsal Hizmetler, sahip olduğu geniş hizmet ve bilgi ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirerek rekabet koşullarına uygun şekilde toplumun faydalanacağı hizmetler sunuyor.

UFS Kurumsal Hizmetler, alanında sahip olduğu yıllara dayanan deneyimlerinden ilham alarak profesyonel temizlik, güvenlik, entegre tesis yönetim, catering, teknik bakım ve onarım, etkinlik yönetimi, kurumsal eğitim ve acente hizmetleriyle 360 derece hizmet felsefesiyle çözüm ortaklığı sunuyor.

Zaman ve maliyetten tasarruf edilmesini sağlayan hizmetlerle müşterilerinin ana faaliyet alanlarına odaklanmalarını sağlayan UFS, profesyonel yaklaşımı, sürdürülebilir stratejisi, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışıyla tesislerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri tek elden almanızı sağlıyor.

Hakkımızda

İnsan Merkezli Anlayışın Başlangıç Noktası


UFS Kurumsal Hizmetler

İnsan Merkezli Mekanlar


Mekanlara anlam katan, yaşam katan insanlardır. 2005 yılında, faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri buna inanıyoruz. Her operasyonumuzda, insanın ihtiyaç ve duygularını merkeze koyarak çalışıyoruz. Bu bize, sürekli yenilenmenin, daha iyisi için çalışmanın, sıcak ve samimi mekanlar oluşturmanın kapılarını aralıyor.

UFS Kurumsal Hizmetler

Geniş Hizmet Ağı


Türkiye’nin dört bir yanında, 15.000’den fazla iş arkadaşımızla hayatı güzelleştirmek için çalışmaya devam ediyoruz. Kararlarımızı, müşterilerimiz ile birlikte alarak, onlar için en iyi ve en verimli operasyonu birlikte hayata geçiriyoruz. Müşterilerimizi dinlemek kadar, onların ihtiyaçlarını öngörerek, onlar için en iyi sistemi hayata geçirmek de çok önemli. Bu bakış açımız sayesinde, her müşteriye özel ihtiyaçları belirleyerek, amaca en uygun hizmet içeriğini uyguluyoruz.

UFS Kurumsal Hizmetler

Aileden Biri Gibi


Çalışanlarımız, işlerine özen gösterirken, çalıştıkları ortama uyum sağlarlar. Mekanı birlikte paylaştıkları insanları önemseyerek, onlar için daha kusursuz deneyimler, paylaşılan güzel anlar yaratmak için çalışırlar. Sürekli eğitimlerimiz sayesinde, çalışanlarımızın hepsi kendi alanlarında uzman olarak hizmet verirler.

UFS Kurumsal Hizmetler

Mutlu Bir Aile


Mutlu Çalışan, Mükemmel Operasyon misyonumuz sonucunda 2017 yılında %200 oranında artan projelerimizle Türkiye’nin en önemli markalarına, 76 il ve 400 lokasyonda, 5000 çalışanımız ile hizmet vermekten ve her geçen gün büyüyen bir aile olmaktan mutluluk duyuyoruz.

UFS Kurumsal Hizmetler olarak, teknoloji, inovasyon, verimli insan kaynağı ve global trendlerle gelişen akıllı çözümlerle paydaşlarımıza 360° hizmet sunuyoruz.

*/ ?>

UFS Kurumsal Hizmetlerinden
Hemen Faydalanın!