Catering Hizmetleri

SAĞLIĞA DESTEK, İYİ HİSSETMEYE KATKI

İyi yemek kültür demek, iyi hissetmek ve iyi sohbetler demek.
Entegre yiyecek ve içecek hizmetlerimiz ile dünya sağlık ve refah standartlarını takip ederiz. Bilgi ile deneyimi birleştirerek, zengin ve lezzetli menüler hazırlar, iyi hisseden işgücünün oluşmasına katkıda bulunuruz.
 

 

• Üst Düzey Damak Tadı
• Sağlıklı Beslenme
• Yüksek Enerjili Çalışan

UFS olarak farkımızı belirleyen en temel yaklaşımımız müşterilerimizin memnuniyetine odaklanmaktır. Bu sebeple catering firmaları arasındaki rekabetçi ortamdan kalite anlayışımız, güvenilir tedarikçilerimiz ve geniş yelpazede sunabildiğimiz farklı opsiyonlarla ayrılıyoruz. Etkili çözümler sunarak katılımcılarınız üzerinde güçlü bir etki bırakmanızı sağlıyoruz.

Catering hizmetimizle misafirlerinizi, lezzetli ve zengin bir menü sunarak ağırlamanız için uğraşırken bir yandan da tümüyle sağlık koşullarına uygun ortamlarda, hijyen standartlarının korunduğu ve taze gıdaların tercih edildiği yiyecek ve içeceklerle itibarınızı artıracak kaliteyi sunuyoruz. Gıdaların sağlık ve hijyen koşullarına uygun olması kadar hizmet veren personelin de aynı titizliği taşımasına özen gösteriyoruz.

Faydalarımız

Çalışanlarınıza iyi bir yemek hizmeti vermek, hiç kuşkusuz olanları mutlu ve motive etmenin en önemli unsurudur.

Ustalıkla Sunulan Yemekler

Dış kaynak kullanılan hizmetler için tek elden çözüm

Sağlık ve Hijyene Verilen Önem

Türkiye’nin en saygın kurumlarından alınmış referans garantisi

İyi Yemek, Yüksek Performans

Uluslararası Standartlara Uyum

UFS Kurumsal Hizmetlerinden
Hemen Faydalanın!