İNSAN MERKEZLİ MEKANLAR

Mekanlar, insanlarla güzel. Mekanlar, mutluluk, huzur, neşe ve güven ile doldukça yaşam daha kaliteli. Biz bu yaklaşıma “İnsan Merkezli Mekanlar” diyoruz.

PROFESYONEL ÖZVERİ

İnsan Merkezli Mekanlar yaklaşımımızın temelinde UFS çalışanları var. Eğitim ve donanımdan gelen profesyonellik, yüksek görev bilinci ve çözümcülükten gelen özveri…

YÜKSEK STANDARTLARI YÜKSELTMEK

Hep daha iyiyi arayan anlayışımız ile sektör standartlarını bir adım daha ileri taşıyoruz. Çözümcü, sistematik, verimliği artıran yaklaşımımız ile kurumsal hizmetler sektörüne farklılık katıyoruz.

HEP YENİ TEKNOLOJİ

Teknoloji her gün yenileniyor, biz de teknolojiyle birlikte bütün süreçlerimizi yeniliyor, mükemmelleştiriyoruz. Her yenilik verimlilik artışı demek, her verimlilik artışı mutlu kurumlar demek. UFS’de her şey insanlar için…

HER ÖLÇEĞE UYUMLULUK

Entegre Kurumsal Hizmetlerimiz, kurumunuzun ihtyacını göre şekil alarak, en verimli çözümlerden faydalanmanızı sağlar.

GÜÇLÜ TEDARİK ZİNCİRİ

Baştan uca kaliteli, güvenilir, uluslararası standartlara uygun tedarikçiler ile kurumunuzun hizmet kalitesini en yüksek seviyeye taşıyoruz.

OPTİMUM MALİYET

Kurumunuzun karlılığını ve verimliliğini artırmak için, size özel gereksinimleri belirler, güncel raporlar ile kurumunuzun finansal olarak daha sağlıklı olmasını sağlarız.

+
Çalışan Sayısı
İlde
Bölge
+
Hizmet Noktası

Blog & Haberler

ACI KAYBIMIZ

ACI KAYBIMIZ

Teknoloji ve Tesis Yönetimi Proptech Uygulamaları

Teknoloji ve Tesis Yönetimi Proptech Uygulamaları

Üyesi olduğumuz Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneği’nin düzenlediği 2022 Tesis Yönetim Konferansı’nda, UFS Genel Müdürümüz Sayın Veysel Üçer ‘’Teknoloji ve Tesis Yönetimi Proptech Uygulamaları’’ hakkında konuşma yaptı.

İnsan Kaynakları ile Öğrenci Buluşması Paneli

İnsan Kaynakları ile Öğrenci Buluşması Paneli

2022 Tesis Yönetim Konferansı kapsamında düzenlenen Tesis Yönetimi, İK ile Öğrenci Buluşması Panel’inde konuşma yapan UFS Organizasyonel Gelişim Grup Başkanı Sayın İlhan Emre Hızır, girişimleri her daim desteklediğini dile getiren ilham verici konuşmasını yaptı.

2.Tesis Yönetim Zirvesi’ndeyiz!

2.Tesis Yönetim Zirvesi’ndeyiz!

Üyesi olduğumuz Türkiye Kentsel Tesis Yönetim Derneği’nin düzenlediği 2. Tesis Yönetim Zirvesi’nde UFS Güvenlik Genel Müdürümüz Sayın İsmail Ateş, zirveye konuşmacı olarak katılım sağladı. İsmail Ateş, Güvenlik çalışanlarının hakları, Güvenlik sektöründeki hukuksal eksiklikler ve Güvenlik sektörünün gelişmesi ile ilgili görüşlerinden bahsettiği konuşmasını gerçekleştirdi.

UFS Kurumsal Hizmetlerinden
Hemen Faydalanın!